Propracovaný denní jídelníček plný správných živin

Ketonová dieta je známá i pod pojmem keto, proteinová, cyklická ketogenní anebo bílkovinová. Jedná se stále o jednu a totéž dietu.

Keto stravování počítá zahrnuje vyšší příjem bílkovin (proteinů) a nižší přísun tuků a sacharidů.

pomocná ruka

V případě, že vyhledáte ty pravé profesionály, nabídnou vám zaručeně pomocnou ruku a se zájmem vyslechnou váš příběh. V první řadě najděte odvahu je oslovit a můžeme vás ujistit, že vás to bolet určitě nebude. Jsou vstřícní a empatičtí. Vědí, že je mnohdy těžké pro klienty se svěřit se svým intimním problémem, mezi který mnozí řadí i tloušťku či obezitu. Nemáte se za co stydět, naopak na sebe můžete být pyšní, že jste se rozhodli s nadbytečnými kilogramy zatočit. A v případě ketonové diety jste volili správně.

Díky Body Mass Indexu si můžete sami zjistit, jaké je vaše „BMI“

Může to být pro vás první „měrka“, se kterou můžete pracovat. Tento index dokáže odhalit jak podváhu, s úsměvem sdělit ideální váhu, ale také dle zadaných mír přizná i nadváhu či dokonce těžkou obezitu, které se také říká morbidní obezita.

Na webu naleznete kalkulačku BMI, kam uvedete vaši váhu, výšku, věk, pohlaví, způsob zaměstnání (systém vám dá na výběr), zda a kolikrát v týdnu máte určitou pohybovou aktivitu a jaký je váš cíl.

zdolání překážky

Kalkulátor vypočte váš index a ihned vám sdělí, do jaké skupiny patříte a nabídne vám i vhodný dietní plán. Vy si ho okamžitě můžete „rozbalit“ a důkladně prostudovat. Jestliže upřednostňujete rozhovor, nutriční poradce je samozřejmě i na telefonním příjmu anebo všechny vaše dotazy můžete vykomunikovat prostřednictvím e-mailu. Dietní poradci spolupracují s nutričními a výživovými odborníky, dietní plány jsou pečlivě propočteny a obsahují vše, co obsahovat mají. Jedná se o velmi vyvážené stravování, se kterým vy nebudete mít vůbec žádnou práci. Jídla připravíte velmi jednoduchým způsobem a šetříte čas za nákupy i vaření.