Praktická taška ke kočárku

Každá maminka s kočárkem potřebuje s sebou vzít na procházku mnoho důležitých věcí, není to jen pár drobností, ale potřeby třeba na celý den. Dětské hračky, chrastítka, obal na vlhké věci a použité pleny, termoobaly na láhev a svačinu, také na menší předměty jako jsou kapesníky, klíče, doklady, mobil, je toho opravdu dost a některé věci se ani nevyndávají, jsou stále připravené v tašce. Maminky tedy nepotřebují oslnit elegancí, jako např. tyto kabelky, ale praktickou, větší taškou. Nejlepší a nejpohodlnější jsou na zavěšení k rukojeti kočárku, do které se vše přehledně vejde. Taková taška se jinak jmenuje také přebalovací nebo na madlo, je hodně jmen pro jednu pomůcku s tak širokým použitím. Podle čeho můžeme přebalovací tašku na kočárek vybírat, jaké jsou možnosti?
zaparkované kočárky

Je více samozřejmě více typů a záleží na každé, jakou má představu o tomto doplňku. Může se jednat o klasickou přebalovací taškus množstvím praktických přihrádek a kapes i na zip. Mívají poutka či pružné gumy na zachycení láhví. Součástí bývá i omyvatelná, nepromokavá přebalovací podložka. Nebo jen jednoduchá přebalovací taška s jednou kapsou bez dělících příček a přihrádek. Další variantou může být tzv. organizér, který bývá oproti předchozím typům užší, je to spíše mělčí box se snadno přístupnými kapsami většinou na drobnější předměty bez zipů. Pro náročnější se prodávají luxusní a speciální taškyz dražších materiálů a se specifickými funkcemi, např. s isotermickými kapsami, mrazicími vložkami, tašky rozložitelné a různě přestavitelné, někdy třeba i s integrovanou nabíječkou pro mobil. A pro ty, kteří potřebují více prostoru, se vyrábějí i boční tašky, ty se mohou kombinovat s ostatními a jsou umístěné na boku kočárku.
žena s kočárkem

Všechny tyto doplňky se vyrábějí ze snadno udržovatelných materiálů, s možností zavěšení na rukojeť kočárku nebo i s popruhem a v pestrém provedení.Lze si tedy vybrat i dle odstínu tak, aby vše celkově ladilo. Nebo se dá zvolit neutrální barva, kterou můžete později používat k běžnému nošení.

5/5 - (1 vote)