Hry a zábava

Každý z nás si jistě pamatuje hned několik společenských her, které jsme jako děti hrávali v domácích podmínkách. Postupem času však přišly na řadu počítače a mobily a nějaké kolektivní hry už přestaly být v módě. Jenomže v posledních letech je největším hitem úniková hra. Vyzkoušejte escape room Pardubice. Zde najdete dokonalé prostředí pro tento typ zábavy.

tajemno

Konečně zážitek, který můžete prožít na vlastní kůži. Zábava, dobrodružství a jedinečná zkušenost. To všechno vás čeká v tajné místnosti plné záhad. Musíte najít nějakou nápovědu, vyřešit pár záhad, získat kód k zámku nebo najít klíč, se kterým se posunete dále. Čeká vás přemýšlení, logické uvažování a spolupracování v týmu.

  • Tým může mít od dvou do 5 členů.

Enigma

Místnost plná záhad. Tajuplné místo skryté před světem. Ideální prostředí pro spoustu překvapení. Enigma je základní místností, se kterou se setkáte. Vyřešte všechny logické hádanky, objevte skryté nápovědy. Výsledek stojí opravdu za to, protože se dostanete ven. To musíte zvládnout v omezeném čase, takže je dobré zapojit všechny mozkové závity a přemýšlet. Odhalte kód k zámku nebo jinou skrýši nějaké předmětu, který vám pomůže k vysvobození. Úkoly na sebe navazují, takže si opravdu nemyslete, že jakmile najdete jeden skrytý předmět nebo rozluštíte jednu hádanku, že hra končí. Ta neskončí, dokud opravdu neukážete, že na to máte. Musíte se dostat ven v omezeném čase, takže nemeškejte.

hádanka

Tým si můžete sestavit sami z libovolných členů. Musí se jednat o nejméně dva lidi a maximálně pět lidí v týmu. Sestavte tým, se kterým si budete jistí, že to zvládnete. Chcete se pobavit s přáteli? Zahrát si s rodinou? Vyzkoušet si to s kolegy jako teambulding? Pozvat spolužáky na netradiční oslavu narozenin, kde prožijí jedinečný zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat? V případě, že zakoupíte poukaz, můžete jej komukoli věnovat. Mimořádný dárek, který potěší.

  • Celá akce trvá 75 minut.

Dvojitý agent

Další hrou je dvojitý agent. V této hře musíte prokázat určité schopnosti a zjistit vše o vašem kolegovi agentovi. Věřte, že vás celá akce vtáhne do děje. Čas budete vnímat úplně jinak a budete se soustředit pouze na to podstatné. Vyřešíte tuto záhadu?