Stabilizace bazénové vody je snadná

Multifunkční tablety 5v1 jsou naprosto dokonalým řešením pro každého majitele bazénu. Pokud chcete udržet kvalitu bazénové vody na vysoké úrovni, aby byla vhodná ke koupání a hygienicky nezávadná, měla správně vyvážené PH a byla dostatečně chlorovaná, aniž byste museli kupovat velkou spoustu nejrůznějších přípravků bazénové chemie a nestrávili celé léto jen odměřováním správných dávek těchto přípravků, tak multifunkční tablety5v1 jsou přesně tím pravým, co potřebujete.

relax v bazénu

Jak jistě dobře víte, tak základem dezinfikované čisté vody v bazénu je dostatek chloru, dále je nutné udržovat hodnoty PH vody v rovnováze, aby chlorové přípravky správně fungovaly a nezačaly se Vám ve vodě množit bakterie a řasy. Takže to už máte hned dva různé přípravky pro údržbu vody, které potřebujete, chlorový přípravek a přípravek pro údržbu PH vody. Také je dobré mít po ruce přípravek proti řasám a samozřejmě chlor šok. Ovšem, pokud máte tvrdou vodu, je zapotřebí také změkčovač vody a nezapomínejte i na usnadnění čištění a odstraňování nečistot z bazénu za pomocí vločkovače. A to už jeden ztrácí přehled, jaké přípravky má, a nebo nemá a u každého je jiné dávkování a tak dále. Nechcete přece strávit údržbou bazénové vody celé léto, ale chcete si užívat koupání.

hraní v bazénu

Nemusíte smutnit, protože je zde přípravek 5v1, který nahradí všechny výše zmíněné přípravky a o vodu ve Vašem bazénu se dokonale postará. Multifunkční tablety 5v1 dodají vodě dostatečné množství chloru, srovnají PH vody na správnou úroveň, změkčují vodu, vločkují nečistoty a projasňují vodu a částečně fungují i jako algicid. Jak tedy vidíte, postačí Vám jeden přípravek, který pravidelně dodáte do vody a o všechno bude postaráno. A Vy už si jen budete moci užívat koupání naprosto bez starostí v dokonale čisté a průzračně vodě. Tak už na nic nečekejte a zjednodušte si údržbu bazénové vody i Vy.