Přírodní lak na nehty, to není jen reklamní slogan

Když lak, tak přírodní

Laky na nehty na přírodní bázi se začaly prosazovat na trhu již před mnoha lety, podobně jako jiné výrobky spotřebního zboží a potravinářského průmyslu, kde lidem záleží na přístupu k životnímu prostředí a samozřejmě i na vztahu k svému vlastnímu organismu.

lakování nehtů

Lakování nehtů neodmyslitelně patří k zvýraznění ženské krásy, ovšem jestliže jde o směs toxických chemikálií, jde o rozporuplnou činnost. Na jedné straně barva laku oslní kde koho, zatímco odvrácenou stranou mince jsou deformace a poškození povrchu nehtů a nehtového lůžka, vstřebávání jedů nehtovou rohovinou do krevního oběhu a rovněž při vdechování v průběhu nanášení lakované vrstvy.

nehty na nohou

Tomu všemu dokáže zabránit přírodní lak na nehty a přírodní odlakovač, proč tedy vdechovat xylen, jedovatý formaldehyd a dokonce toluen, který je silně karcinogenní, zatěžuje játra a ledviny a váže při své metabolizaci na sebe cenné minerální prvky, které máme uložené v organismu?

Jaké barvě dát přednost

Růžová – je odjakživa barvou lásky, empatie, pochopení, dobrých mezilidských a přátelských i mileneckých vztahů.

Fialová – tyto ženy rády staví vzdušné zámky, jsou umělecky nadané, tvořivé a nespoutané. Fialová obecně podporuje nápaditost, vnitřní cit a duševní hloubku, zajímá je především chápání podstaty života, jeho zákonitosti a principy.

Zemitá – různé odstíny hnědé, okrové, béžové, do oranžova, či tělové mnohé vypovídají o ženách, které se nevznáší v oblacích a mají raději pevnou půdu pod nohama, bezpečné zázemí a životní prostor či partnera, jemuž mohou důvěřovat.

Modrá – ta je barvou Vodnářů, kteří vesměs milují nezávislost, nevázanost a touhu experimentovat. Nemusíte být zrovna Vodnářka, abyste si zamilovala modrý lak, každopádně tím svou výjimečnost výrazně podtrhnete. Modrý lak na nehty rozhodně není konzervativní záležitost.