Na žádné stavbě nesmí chybět kompresor

Kompresory jsou úžasná zařízení. Už samy o sobě jsou zcela jedinečné a výjimečné, toho bychom si vždy měli být vědomi. Pokud potřebujete s prací pomoci tam, kde není zásuvka, pak Vám budou vždy po ruce a budou Vašim hrdým partnerem na stavbách, v různých zaměstnáních, ale i na mnohých dalších potřebných místech.

stavba

Dieselový mobilní kompresor je multifunkční stroj. Nejenom, že nepotřebuje žádnou přípojku elektrické energie, ale bude pokaždé Vašim hrdým pomocníkem. Jak z názvu vyplývá, je mobilní, takže přenosný, dá se s ním skvěle manipulovat a můžete ho kdykoliv kamkoliv přemístit.

Využijete ho v případě, že někde nemáte vedenou elektřinu a nemáte zde zásuvku elektrického proudu. Proto se hodí zejména na stavby, ale i na různá další místa. Kde není zásuvka, není elektřina, a proto potřebujete jiný zdroj. Naštěstí je zde stavební kompresor.

Dieselový typ samozřejmě používá jako pohon diesel čili naftu. Natankujete nebo dolijete z kanistru a může ihned fungovat.

Hodí se tam, kde potřebujete stlačený vzduch, což je jeho primárním úkolem.

člověk lije beton

Jaký je výkon? Výkonová produkce tlakového vzduchu je od 2 metrů krychlových za minutu až do 12 metrů krychlových za minutu.

Proč si ho zákazníci tak cenní? Zejména díky funkčnosti. V jakýchkoliv podmínkách dokáže spolehlivě pracovat. Zvládne veškeré náročné počasí i další nežádoucí podmínky. Horko i zimu, všechno snadno překoná, je to pěkný tvrďák. Odolá samozřejmě i prašnému prostředí. Není pro něj problém stát někde měsíc v koutě celý zaprášený, i přesto bude pokaždé spolehlivě fungovat, jakmile jej zase budete potřebovat.

Základem je mobilita, takže můžete zařízení kdykoliv přepravit na jiné místo. Stále a pokaždé bude fungovat na plný výkon, o čem u některých jiných zařízení nemůže být ani řeč.

Navíc má výkonnostní rezervu, takže se dá nastavit na optimálnější provoz, čímž je hospodárnější. V překladu, ušetříte, když si ho správně nastavíte. Díky tomu také prodloužíte jeho životnost.