Překvapte vaše děti originálním programem

Blíží se narozeniny vašich ratolestí a je na vás, abyste zorganizovali oslavu, ne které bude jednak zábava, a jednak se budou všichni cítit dobře a bezpečně? Žádný problém. Máme pro vás pár tipů, jak by taková oslava mohla vypadat.

childrens-birthday-643311_960_720

Oslava v duchu her – pokud je vaše ratolest v jakémkoliv sportovním týmu, zorganizujte jim sportovní turnaj. Zabere jim nějakou dobu, než turnaj dokončí, budou po něm unaveny a vy si mezi tím stihnete vypít sklenku vína s ostatními rodiči. Pokud není vaše ratolest sportovně založena, můžete jim hry vymyslet, ale pověřit jejich organizací další děti. Budou mít pocit důležitosti organizátora a vy to máte alespoň opět bez práce.

Oslava na klíč – Existují agentury, které vám oslavu od A do Z připraví a dohlíží přitom na bezpečnost dětí. Opět bez vašeho většího začlenění. Tentokrát můžete čas využít pro sebe a děti zase jen vyzvednete, až bude po všem.

Zábavní centrum/ aqua park – tady už bude nutná vaše fyzická účast. Ale na druhou stranu, nikdo netvrdí, že nemůžete dělat pouze dozor. Děti zábavní centra a aqua parky milují. Budete za hrdinu a zase je krásně unavíte. Večer budou spát jako miminka.

card-3528638_960_720

Oslava u vás doma – Pokud jste akční máma nebo táta, pak můžete připravit oslavu sami ve vašem domácím prostředí. Budete muset vše zorganizovat, dohlížet na děti a také po nich uklízet. Pokud vás v tom ostatní rodiče nenechají, máte napůl vyhráno. Nicméně o catering a zábavu se budete muset postarat. Děti milují kouzelníky. Kouzelnická zábava je v porovnání s klaunem něco, kdy víte, že nešlápnete vedle. Nejen, že na oslavu děti budou vzpomínat ještě dlouho, často je to zábava také pro přítomné rodiče. Přeci jen dobrý kouzelník rovná se profesionál s praxí, který ví, co dělá. Oslava narozenin pro děti https://www.vaskouzelnik.cz/oslava-narozenin tak nemusí být noční můrou pro vás rodiče. Ba naopak!