Obr115

Dnešnímu světu začínají pomalu ale jistě velet stroje. Stroje toho nahradily již velice mnoho. Možná dokonce více, než si myslíte. Je jen otázkou, co dalšího bude do budoucna ještě nahrazeno.

Vzhledem k tomu, jak jde svět kupředu, se předpokládá, že toho bude opravdu mnoho. Je to ale opravdu dobře?

Na jednu stranu to má své výhody a to z toho důvodu, že například taková výroba je mnohem rychlejší a zároveň méně pracné, než tomu bylo dříve. Na druhou stranu ale právě kvůli strojům lidé přichází o práci, protože jejich místo bylo nahrazeno a to daným strojem.

Nese to tedy určité výhody, ale i nevýhody, na což je potřeba myslet.

moderní mechanismus

Podobně tomu tak je i u docházek a to například do práce. Už i zapisování docházek není takové, jako dříve. Dříve stačilo do nachystaného sešitu zapsat příchod a odchod a dnes je tomu již úplně jinak. Dnes člověk musí pípat kartou a daný systém vše sám zaeviduje.

Jestliže tedy budete mít nějakou tu minutu zpoždění, bohužel se z toho nijak nevyvléknete.

Je sice pravda, že je právě díky evidenčnímu stroji o nějakou tu práci méně, ale bohužel nic nefunguje perfektně.

Problém může nastat zejména tehdy, pokud má daný stroj nějakou tu poruchu a není schopen přijmout vaši kartu. Může se tak stát, že pokud se nenahlásíte a to například vašemu nadřízenému, dané pracovní hodiny vám nemusí být uznány.

To, že daný systém, který má na starost zaevidování docházek zrovna nefungoval, je každému jedno.

Je tedy potřeba si nějaké ty věci skutečně ohlídat, protože na stroje se nemůžeme 100% spoléhat, i když si to stále někteří myslí.

Pokud existuje systém, se kterým bývají problémy minimální, pak je to Obr115 https://www.rmc-system.com/dochazkovy-system/obr115/. Ten funguje na velmi jednoduchém principu, se kterým byste jistě neměli problém ani vy.

moderní evidence

Jestliže byste se o něm rádi dozvěděli více, pak rozhodně můžete. Všechny informace se dají velice snadno dohledat a to právě na internetu.

Je jen na vás, jaký postoj právě ke strojům zaujmete. Rozhodně je ale potřeba dávat si pozor.

4/5 - (3 votes)