Služby zvířecích hotelů

Každý se velmi těšíme na naši vysněnou a zaslouženou letní dovolenou, ale trochu nám dělá vrásky na čele, kdo se ten týden, nebo dva postará o naše čtyřnohé zvířecí miláčky. Ale nemusíte si dělat velké starosti, řešením jsou zvířecí hotely, kde se o naše mazlíčky rádi za úplatu postarají a ještě například je ostříhají, udělají jim péči o drápky a podobně.

čivava s hračkou

Takovým místem pro naše milované mazlíčky jsou psí a zvířecí hotely, kde svého mazlíčka před svou dovolenou předáte a jejich zaměstnanci se o něj postarají. Na mnoha takových místech jdou do extrémů, kdy k hlídacím službám přidávají další služby, jako zvířecí kadeřnictví, pekařství a dokonce i zvířecí lázně. To by jeden až skoro i těm zvířatům, jaké se jim dostává služeb a pozornosti až záviděl. Je možné dokonce i přes internet svému mazlíčkovy zatelefonovat i s obrazem, aby Vás slyšel i viděl na obrazovce. Co chtít více od služeb pro zvířata?

Běžnou součástí takových hotelů je online video systém, kde si kdykoli můžete zkontrolovat, jak je o Vaše zvířátko postaráno a zda poskytovatel péče o něho dodržuje vše, na čem jste se domluvili a co jste si zaplatili. Například, zda Vás pejsánek má pelíšek dostatečně velký, prostor k pohybu, krmení v čas, na který je zvyklý, koupel a péči o srst, stravu jakou si přejete Vy atd.
hraní štěňat

Některé zvířecí hotely, jsou svou kvalitou a cenou značně předem i před hotely pro lidi. Ale takto dokonalé hotely vědí, jakou cenu mají jeho služby a nechají se královsky zaplatit, často je to služba dostupná pouze těm nejbohatším lidem, protože jejich služby jsou několikanásobně dražší, než dovolená pro průměrnou rodinu lidskou.

A jak řešíte Vy péči o své čtyřnohé miláčky, když odjíždíte na dovolenou, kam je nemůžete vzít sebou? Postará se Vám o ně někdo z příbuzných, nebo také využíváte služeb zvířecích hotelů?

2/5 - (2 votes)