Proč navštívit laser game?

Moderní doba přináší i možnosti moderní a novodobé zábavy. Mezi jednu z nejoblíbenějších možností, jak trávit svůj volný čas patří Laser Game. Pokud ještě neznáte tento druh zábavy, přinášíme vám hned několik důvodů, proč byste i právě vy, měli do jedné takové arény vyrazit!

Sblížení kolektivu

Laser game je týmová hra, která spojuje hráče. V zásadě je jedno, zda se rozhodnete jít s rodinou, se školní třídou nebo se spolupracovníky. Nejen že si užijete mnoho zábavy, ale hra vám poskytne i mnoho témat k pozdějšímu rozhovoru. Snadno tak můžete rozvíjet své vztahy a naleznout třeba i nové kamarády! Výhodou jsou i kolektivní slevy, můžete si tak sice užít skvělou zábavu, ale neutratit přitom majlant.

muž v černém

Ztráta pár přebytečných kalorií

Jak již bylo zmíněno, laser game je zábava, ale i sport! Jste zavřeni v aréně, ve které několik minut běháte a snažíte se uniknout zásahům od nepřítele. Není tak divu, že vylezete ven zpocení jako myši! Pokud tedy nejste zastánci klasického cvičení v posilovně, vyzkoušejte tento způsob hubnutí! A kdo ví, třeba konečně naleznete sport, který vás bude bavit!

pistole na stole

Pokud stále nevíte, co si pod pojmem laser game představit, přinášíme vám malé shrnutí. Jedná se o vcelku malé sportovní arény, které jsou opatřeny laserovou show. Takovéto arény naleznete po celé České republice, nicméně asi nikoho nepřekvapí, že ty nejlepší a nejpropracovanější jsou laser game v Praze. Na výběr máte z řady herních módů, které celý zážitek ze hry jen umocňují. Určitě tak budete velmi mile překvapeni, když se dozvíte, že si můžete vybrat hru přesně dle vaší fyzické kondice a hudbu přesně podle vaší nálady. Velkou výhodou je i řada moderních a nadčasových překážek, které mohou hráči využívat.

Zkrátka a jasně, máte se na co těšit a jistě byste neměli promarnit již žádnou příležitost k návštěvě těchto arén!

4/5 - (1 vote)