Mikulov je ta pravá dovolená

Každý kdo má rád víno, ví, že nejvyhlášenější je oblast Jihomoravského kraje. Dlouhé vinice se zde táhnou snad na každém rohu a sklípků byste se zde nedopočítali. Jedno z nejnavštěvovanějších měst je Mikulov a to díky tomu, co samotné město může nabídnout. Je zde nespočet památek a hlavně turistických tras, po kterých stojí zato se vydat. Ubytování v Mikulově je vyhlášené v širokém okolí a to díky vymoženostem a hlavně vyžití, co samotný hotel nabízí.

ubytování

Hotel Vám nabídne hned několik pokojů, které jsou vhodné jak pro rodinu, tak pro páry na romantické víkendy. Hned u hotelu je možnost parkování a to v těsné blízkosti, aby měli hosté co největší pohodlí. Aktivní hosté zaručeně ocení tenisové kurty, venkovní bazén, ping pong, či projížďky na kolech po okolí. Mezi netradiční zábavu patří projížďka na koních a na loďkách. Pro hosty, kteří spíše ocení relaxaci, je připravený wellness, který se může chlubit saunovým světem, masážemi, perličkovou vanou, či vířivkou s nádherným výhledem.

Samozřejmostí je restaurace, která může nabídnout posezení na letní zahrádce. Nachází se zde také pivovar a vinárna s vinným sklípkem. Pořádají se zde nejrůznější degustace vína a ochutnávky zdejších vín. K ochutnání nabízí restaurace místní speciality a tradiční jídla, co se vaří po generace, ale také speciality místních šéf kuchařů, které zaručeně stojí za ochutnání. Není nad to si dát dobré jídlo a zapít ho pivem z místního pivovaru, či si dát deci vína ze zdejších vinic.

ubytování

Zkuste proto letos udělat změnu a vydejte se do kraje, kde se zastavil čas. Užijete si zde spoustu zábavy a zaručeně si zde přijdou na své, jak aktivní turisti, tak lidé, kteří potřebují vypustit od všedního života a jen relaxovat. Zaručeně se Vám zde zalíbí místní krajina i lidé, kteří se o Vás během pobytu budou starat. Proto neváhejte a vydejte se vstříc dobrodružství a relaxace.

3/5 - (1 vote)