Nabídka sídla v Praze

Zapomeňte na nápad, že sídlo své společnosti umístíte na adresu vlastního domu, ve kterém žijete. Pozbyli byste tím jediné výhody, kterou právnická osoba zajišťuje podnikatelům. A tou je ochrana vlastního majetku pro případ, že nastane situace, kdy se vaše společnost s ručením omezeným dostane do problémů. Že nebude schopna dostát svých závazkům a nebude schopna třeba splácet úvěry. Asi byste o střechu nad hlavou nepřišli, určitě však nestojíte o nekonečné vysvětlování, že dům jste své společnosti pronajali, nebo jen vyslovili souhlas se sídlem. Míra nepříjemností by byla závislá na urputnosti věřitelů.

K sídlu klíče nepotřebujete

Proto je vhodné sídlo umístit jinde. Dá se doporučit jediné. Zaparkujte firmu bezpečně. Výše uvedeného problému se obává i spousta majitelů objektů, ve kterém například jen pronajímají kanceláře či menší sklady a dílničky. Obecně se dá říct, že zrovna nehoří pro možnost někomu ve svém objektu poskytnout sídlo společnosti, nebo provozovnu. Jak věc tedy vyřešit? Řešení není tak složité, jako by se na první pohled mohlo zdát. Naštěstí existují podnikatelské subjekty, které mají pronájem sídel jako vedlejší produkt, takový byznys plán druhého řádu.

Tato firma, mimo jiné nabízející sídlo firmy v Praze, vám pronajme na dohodnutou dobu možnost umístění sídla vaší společnosti či provozovny na adrese jejího kancelářského domu. Pronájem není nikterak drahý, dá se říci, že vás přijde jen na pár stovek měsíčně. Kromě splnění zákonné povinnosti navíc získáte i řadu užitečných služeb a dokonce budete moci využívat jednu nabízenou funkci, která z virtuálního sídla udělá prakticky vaši reálnou kancelář.

Pošta dojde na e-mail

Ty výhody spočívají hlavně v poštovních službách. Jde o jakýsi servis, ve kterém je vám notifikována doporučená pošta a v případě vašeho zájmu, jsou listovní zásilky rovněž skenovány a zasílány na vámi udanou e-mailovou adresu. O nic tedy nepřijdete, i kdybyste v den přijetí zásilky byli na druhém konci světa. Tou další výhodou je možnost využívání kancelářských a konferenčních prostor pro svá jednání s obchodními partnery či úřady. Služba pronájmu sídla je tedy kompletní.