Vizitky, které osloví

Pokud chcete skutečně někoho oslovit a předáte mu na sebe základní kontakt, tak je třeba vymyslet takovou vizitku, která padne na první pohled do oka. Je vcelku přirozené, že takový první dojem je nesmírně důležitý. Je to jako malý červík, který se chce dostat dál až k samému jádru. Pokud někoho osloví vzhled vizitky, písmo, dekorace, zkrátka celkový design, poté bude mít zájem zjistit více. Což je samozřejmě velká příležitost pro toho, kdo vizitku daroval. Ovšem je další důležitý a celkem hodně ovlivňující element, a to je přímo tisk vizitek. I zde se může udělat podstatná chyba, když se podcení barva, volba materiálu nebo způsob tisknutí. Je lepší si vybrat specialisty v tomto oboru a poté se můžete těšit ze skutečně kvalitně odvedené práce s přínosnými benefity.

vizitka

Skvělá vizáž za perfektní cenu

Výhodou je velmi bohatý výběr, jak vůbec taková vizitka má vypadat. Není problém z ní udělat noblesní krásku, když bude laminovaná. Její krása může vyniknout na speciálním papíru, který může být i podle potřeby různě skládaný. Celkem zajímavá verze je i s magnetem, což umožní vizitku připevnit třeba na lednici. Možností je skutečně mnoho a i z obyčejné vizitky se dá udělat celkem zajímavá prezentace. Je třeba přemýšlet o tom, že je to v podstatě investice, která se samozřejmě vrátí.

tisk vizitek

Typy vizitek

  • Jednostranné o velikosti 90 x 50 a 85 x 55 mm, což je klasická známá velikost.
  • Oboustranné budou mít stejnou velikost, jen s tím rozdílem, že budou potištěny po obou stranách.
  • Vrstvené MultiLoft vynikají vysokou gramáží a když se zvolí vhodný podklad barvy, tak je to hotová oáza pro oči, která má samozřejmě větší kvalitu.
  • Skládané mají dvojnásobný formát s možnostmi velikosti 180 x 50 mm nebo 170 x 55 mm.
  • Exkluzivní vizitky se dělají na míru podle požadavků a potřeby. O jejich vzhledu a tisku se lze bez problémů poradit s odborníky.
  • Magnetické vizitky mají svůj vlastní speciální magnetický papír MagneCoat a opět se dají tisknout v různém provedení.

5/5 - (3 votes)