Jak zvítězit nad pupínky

Zbavit se nevzhledných pupínků nejen na obličeji, ale i zádech, je pro některé marným bojem. Ale určitě stojí za pokus vyzkoušet některé osvědčené typy, jak na to. Hlavně to chce vydržet a nevzdávat se hned po pár dnech. A na chemické přípravky je vždycky dost času.
V genech má každý z nás k něčemu předpoklady, a není tomu jinak ani u akné . Další příčinou je proměnlivá hladina testosteronu. To jsou věci, které ovlivnit prostě nemůžete. Ale je spousta dalších, které jsou ve vašich rukou. Zdravá strava a dostatek pohybu by měly být samozřejmé, pokud tomu tak není, tak s tím rychle něco udělejte. S tím souvisí dostatečný přísun tekutin a také vaše duševní rozpoložení.
krém a růže
Pokud máte rádi čokoládu nebo kávu, tak se jim pokud možno vyhněte, nejlépe se jich úplně vzdejte. Uvidíte, že to prospěje nejen vaší pleti, ale i celému tělu.
Bylinky nikdy nejsou na škodu, užívat je můžete ve formě čaje, ale nezkoušejte všechny na jednou, zkuste začít s mateřídouškou nebo meduňkou.
Pravidelný pohyb prospěje celému organismu, psychickou pohodu ovlivňuje endorfin a to, že jste v pohodě, se na vašem zevnějšku určitě projeví. Prostě naše hlava toho ovlivňuje opravdu hodně a pokud nejste psychicky ve formě, pak se to projeví i na vašem zevnějšku.
O pitném režimu se toho už namluvilo a napsalo a výsledek je pořád stejný, sklenička limonády a jedno kafe za den je opravdu málo. A tak si dopřejte vodu, neslazené čaje a nešetřete se.
tvář s akné
Krásně hnědá pokožka vypadá dobře, ale nic se nemá přehánět a vystavovat se několik hodin přímému slunci moc rozumné není, ale vzdávat se ho nemusíte, pár minut může být pro vaše akné těmi posledními, nemá totiž rádo vitamín D.
A nakonec je třeba používat ty správné kosmetické přípravky, spousta jich je určena právě pro problematickou pleť. Na noc se nezapomínejte odlíčit, aby si pleť odpočinula.

5/5 - (2 votes)