S námi zamíří vaše stránky na přední pozice

Začali jste přemýšlet o kariéře soukromého podnikatele a rozhodli jste se pro tu nejjednodušší cestu. Založit si vlastní e-shop. Zajistit si spolehlivého dodavatele a zaplnit stránky zajímavým sortimentem za lákavé ceny není problém a je otázkou jen několika týdnů. Už máte za sebou několikátý měsíc ostrého provozu a v účetnictví jen pár realizovaných objednávek. Samozřejmě že jste si nemysleli, že se vše změní z týdne na týden, přesto je tato doba už poněkud dlouhá. Je třeba odpovědět si na otázku, zda jste věnovali dostatečnou pozornost problematice SEO.
zmanšování v dálce.jpg
SEO je klíčem
Když se řekne SEO každý, kdo se pohybuje ve světě on-line marketingu ví, že se jedná o tajemné zaklínadlo, které umožní stránkám přední pozice ve vyhledávačích. Je jedno v jakém městě se nachází vaše sídlo SEO Ostrava vám zajistí stejné služby, jako Praha nebo Brno. Zpočátku je nutné vybrat vhodná klíčová slova, která odpovídají nejlépe odpovídají vašemu prodejnímu sortimentu. Podle těchto klíčových slov se pečlivě upravuje obsah internetových stránek a popisků u jednotlivých produktů. Že byl postup provedený správně a úspěšně odhalí výsledky SEO analýzy. Už nyní máte ve vyhledávačích mnohem lepší pozici.
pc pracoviště.jpg
Jak postupovat dále
Časově náročnější část je teprve před vámi. Odkaz na vaše stránky musí být umístěný na co největším počtu externích webů. Časté prokliknutí na váš e-shop je cesta, jak přilákat nové zákazníky ale také signál pro vyhledávač. Ten vyhodnotí vaše stránky jako důvěryhodné a posune je na přední pozice.

Komplexní správa
Převážná většina klientů dá přednost komplexní službě a nechá starost o návštěvnost svých internetových stránek na nás. Rádi se postaráme i o váš e-shop. Už během prvního měsíce zaznamenáte velkou změnu! Zajímavé zisky už čekají za dveřmi, jděte jim naproti co nejdříve. Kontaktujte profesionály v oboru!