Nebankovní hypotéky bez registru aneb pomoc takřka pro každého

Jedná se o běžný dlouhodobý úvěr, který je dostupný pro téměř každého žadatele, jenž potřebuje peníze nejen na koupi vlastního domu. Jedná se o finanční produkt, který nabízí finanční instituce jako neúčelový úvěr. Získané finanční prostředky v tomto případě lze tak použít na cokoli, ať už se jedná o pořízení vlastní střechy nad hlavou, či vyplacení dluhu, investici do vzdělávání nebo vybavení do domácnosti apod. Nikde se neuvádí účel, ani není třeba dokládat prokazatelné výdaje.

dobrá půjčka

Podmínkou pro získání nebankovní hypotéky bez registru je ručení nemovitostí. Nicméně pozitivní je, že vlastníkem nemovitosti nemusí být pouze žadatel, ale může být jištěno zástavním právem k nemovitosti prostřednictvím třetí osoby. Jak už z názvu úvěru vyplývá, v tomto případě je možnost získání nebankovní hypotéky bez registru i pro ty, kteří mají již z jakéhokoliv důvodu záznam. Tímto tak má šanci takřka každý pro získání finančních prostředků.

Nižší bonita není překážkou

Oproti bankovní hypotéce zde není striktní posuzování bonity žadatele. V rámci nižšího příjmu lze i tak získat úvěr. A to není zdaleka vše. Zároveň máte v tomto případě garanci rychlého a snadného vyřízení, kdy je tak možno obdržet schválení do 24 hodin od podání žádosti.

malá výplata

Vzhledem k tomu, že si lze rozložit dobu splácení až na třicet let, tím tak dosáhnete nižší měsíční splátky. V takovém případě nedojde ani k zatížení rodinného rozpočtu. Bariérou nejsou ani záznamy v registrech, exekuce apod.

veselá kasička

Benevolence a výhody jsou prioritou

V tomto směru se klade důraz na klienta, kdy je tak důležité najít společné řešení k oboustranné spokojenosti. I z tohoto důvodu je shovívavější přístup v rámci posuzování žádosti. Získat lze finanční prostředky v rozmezí 50 až 70% z aktuální prodejní ceny nemovitosti.

Jedná se o pomoc v rámci vyřešení nejen složité finanční situace.

3.5/5 - (2 votes)